המלצות

לא חשוב מה אני מספר על עצמי, חשוב מה הסטודנטים שלי מספרים עלי…

Oran Tsabari25 ביוני 2020
קרא עוד
פשוט תותח, תודה על הכל בזכותך עברתי!
הדר רפאל17 במאי 2020
קרא עוד
ירון קיבלתי את הציון לאחר הערעור שכתבת לי. קיבלתי את מלוא הניקוד שערערת עליו ועברתי את הבחינה! אתה מלך, באמת אין עלייך. לא היה לי ספק שזה יצליח. תודה רבה מכל הלב!
לירן17 במאי 2020
קרא עוד
ירון רציתי להגיד לך גם כאן בטקסט תודה רבה רבה רבה על הכל על התמיכה לאורך כל הדרך על כל הלמידה במהלך השיעורים הפרטיים על כל העזרה והתמיכה תודה רבה על הערעור המטורףף שהתקבל אפילו לא דמיינתי שדבר כזה יעבור ועשיתי את זה רק לצאת מידי חובה שאדע שניסיתי את המקסימום תודה רבה על הכל בטוח שאמשיך להמליץ עליך כמו שהיה עד עכשיו!
לארין17 במאי 2020
קרא עוד
היי ירון מה שלומך ? שלום רב, הרינו להודיעך כי ציונך בבחינה לאחר ערר בנושא חשבונאות פיננסית מתקדמת - סופיות חלק ב' שהתקיימה בתאריך 05/12/2019 הנו 60 נקודות תודה רבה באמת ❤️
שירין17 במאי 2020
קרא עוד
ירון עברתי בבחינה !!!!!!! תודה רבה רבה על הכל !!!! אין עלייך בעולם !!!!מספר 1 !!!!!!🥳🎉❣️
ליאת17 במאי 2020
קרא עוד
ירון!!! קיבלתי 63!!! אני רועדת מהתרגשות .אין לי איך להגיד לך תודה רבה רבה על הכל ובאמת שאתה מספר 1!! אין עליך , תודה! 🥇🎉
‏‎Shiran Talisman
30 ביולי 2018
קרא עוד
שמחה להמליץ על ירון שמלמד את החומר בצורה מדוייקת לבחינה, תומך לאורך כל הדרך ומספק תרגילים מעודכנים ורלוונטיים לבחינה שאין להשיג ממקורות אחרים. אמנם צריך לחרוש בבית לא מעט אבל בהחלט הקורס מספק תוספת משתלמת
‏‎Omri Gescheidt
4 באוקטובר 2017
קרא עוד
אחלה קורס! מרצה תותח. בעזרתו עברתי סוף כל סוף את הבחינה בפיננסית
אייל רוסנק29 בנובמבר 2018
קרא עוד
ירון ימלך קיבלתי 60. ממש תודה רבה. איזו הרגשה. ממש תודה רבה על הכל.
דניאל רחמים7 באוקטובר 2018
קרא עוד
עברתי את פיננסית קיבלתי 61!!! תודה רבה לך על הכל באמת שלא הייתי עובר בלי הקורס שלך, גם אחרי המבחן אמרתי לך שיש לא מעט נקודות שתפסתי בזכותך! תודה על הכל!
רות קהלני8 באפריל 2018
קרא עוד
אני ממכון לוסטיג, השתתפתי במרתון לבחינת המועצה בפיננסית מתקדמת האחרונה (2 מפגשים). רציתי להודות לך על כך שהכנת אותנו בצורה טובה למועצה, אהבתי את האתגר שהיה בשאלות שלך, היו רעיונות לשאלות שהיו בחוברות שהופיעו בצורות שונות במועצה וזה עזר לנו מאוד. תודה גם שהיית זמין לשאלות גם לאחר שעות ההוראה. עזרת לי לעבור את המבחן בציון טוב ויש לציין שרוב הכיתה בלוסטיג השתתפו במרתון זה ויש 100% מעבר ב"ה בלוסטיג. אני בהחלט אמליץ בחום לאחרות, תודה.
מג'ד מחאמיד
קרא עוד
אחרי שלמדתי קשה למבחן המועצה בפיננסית קיבלתי ציון לא עובר, הייתי חייב איש מקצוע שיכתוב עבורי ערעור מקצועי וממוקד, ניגשתי למספר קבוצות ברשת החברתית לחפש את המערער, 80% מההמלצות היו על ירון תירוש, סמכתי עליו העברתי לו את המחברת וחודש אחרי קיבלתי ציון עובר. תודה רבה ירון.
משה דניאל
קרא עוד
לכל מי שבאמת רוצה לעבור בצורה המהירה את מבחן המועצה בפיננסית או לחילופין להגיש ערעור. אני ממליץ על ירון!! מקצועי, מלמד בצורה עניינית שנותנת ערך מוסף המעניקה כלים לחשוב מחוץ לקופסא בפתרון שאלות וחשיבה לוגית בהתאם לשאלות בסגנון החדש של המועצה.
Hila Nadel Tirosh
6 במאי 2018
קרא עוד
‏‎Liad Benisty‏27 באפריל 2019
קרא עוד
ממליצה מאוד על הקורס של ירון!! מאוד מקצועי ומסביר בצורה ברורה. בזכותו עברתי 🙂
Elad Shaul
23 ביוני 2020
קרא עוד
ממליץ בחום ! כתיבת ערעורים לפיננסית ברמה הגבוהה ביותר. תודה רבה על הכל
גיא. ד20 ביולי 2020
קרא עוד
למדתי עם ירון למבחן פיננסית א' מועד קיץ 2020. מהרגע הראשון היה ברור שמדובר במרצה מקצועי, מבין עניין, ומסור. ירון היה זמין 24/7 לשאלות והבהרות ותמיד הפגין בקיאות בחומר הלימוד והתייחס לכל שאלה במלוא הסבלנות. החומרים שכתב ירון היו כתובים בצורה ברורה, מפורטת ועם דוגמאות רבות. כמו כן, ירון כתב בעצמו מאגר שאלות רחב הכולל פתרונות מלאים אשר תרם מאוד לתהליך הלמידה והתרגול האינטנסיבי לבחינה. אין לי ספק שהעובדה שעברתי את המבחן בניסיון הראשון היא במידה רבה הודות לעזרתו של ירון, ולכן אני ממליץ בלב שלם על קורסי ההכנה שלו!
דיאנה17 במאי 2020
קרא עוד
ירון אין מספיק מילים כדי להודות לך על העבודה המקצועית שלך! העברת אותי מ54 ל60 זה לא מובן מאליו! מודה לך מאודדדד!!! אתה מלך
שיר17 במאי 2020
קרא עוד
ירון מה קורה? עברתי פיננסית!!!!!!!! תודה רבה רבה על כל העזרה והתמיכה! הצלת אותי מבחינה נוספת! אתה מספר 1 ובלעדייך לא הייתי עוברת את זה! המלצתי ואמשיך להמליץ תמיד ☺️
ליאור17 במאי 2020
קרא עוד
ירון.. עברתי 🎉😱🥳🎉🥳 תודה רבה!!! הכל בזכותך!! אתה תותח! באמת!!! לא האמנתי בחיים שעם 56 יעבירו אותי!!! אין עלייך!!!!!!!
‏‎Noam Amar2 בדצמבר 2018
קרא עוד
ממליץ בחום ... בבחינה האחרונה בפיננסית מתקדמת מועד 7.18 נכשלתי , ולאחר הגשת ערעור מקצועי ברוך ה עברתי את הבחינה.אמנם צריך לחרוש בבית לא מעט אבל בהחלט הקורס מספק תוספת משתלמת
באסל פריג'
קרא עוד
מרצה תותח, מסור, מקצועי. כל הניגשת למבחן המועצה חייב לעשות קורס אצל ירון. ההדרכה של ירון הקלה על ההתכוננות לבחינה והכניסה אותי עם בטחון עצמי גבוה עד הפצצת ציון גבוה.
אלונה בן דוד18 באוקטובר 2018
קרא עוד
רציתי לספר שעברתי את המועצה בפיננסית! ואני רוצה להגיד לך שזה מלא בזכותך.. קיבלתי 18 נקודות באמריקאי! שזה מלאאאא אז תודה רבה רבה!
ליאת פ.27 בדצמבר 2017
קרא עוד
אומנם לא הייתי בקורס המלא אלא מספר שיעורים אבל זה תרם לי המון. המספר שיעורים האלה והספרים שינו לי את הכיוון חשיבה ועזרו לי לצאת מהטכני שהייתי רגילה, להתרגל לנדרשים שונים, נתן לי להאמין שכל אחד יכול לעבור את הבחינה. זה הכניס אותי בכלל לכל הלחץ של הלימוד שדי היה חסר לי. (הייתי מותשת אחרי המבחנים הפנימיים). אז רציתי לומר תודה: על הסבלנות, על מענה לשאלות במהירות, על כושר הסברה מעולה, ועל השיעור במוצ"ש שהייתי צריכה אותו סוג של ביטחון לפני המועצה. תכלס מי לומד IFRIC יומיים לפני המועצה...
דוד22 במאי 2018
קרא עוד
בשבח והודיה לה' יתברך שמח לבשר שהערעור התקבל ועברתי את מבחן המועצה!
אייל מוטעי
קרא עוד
לאחר כמה נסיונות לעבור את הבחינה בפיננסית בהצלחה, ועל סף ייאוש, שמעתי על הקורס של ירון תירוש. החלטתי לתת הזדמנות כי לבד כבר לא האמנתי שאעבור את הבחינה. אז כמו שהמליצו ככה היה, בתחילת הקורס ירון מיישר איתנו קו, מקבלים את כל הלו"ז והחומרים והכל מתוקתק. כל שיעור החומר מועבר בצורה ברורה ולעניין, ואם משהו לא ברור, שוב פעם ובמקרה הכי גרוע אחרי שעות הקורס ירון יושב ומסביר. היה זמין לכל שאלה ותמיד חזר עם הסבר. אז החלטתי שגם אני אמליץ. באמת! מי שצריך עזרה, הקורס של ירון הוא הכתובת כי אם לא הבנתם אני עברתי את הבחינה...
‏‎Ortal Chacham Haber‏7 באפריל 2019
קרא עוד
מעבר לכך שירון מקצועי מאוד והעביר אותי אותי את הבחינה בפיננסית יותר בקלות, ירון בנאדם מקסים! מי שילמד איתו יזכור אותו רק לטובה!! מומלץ בחום!!!
מרדכי חמם22 ביולי 2020
קרא עוד
היי ירון רציתי לכתוב לך כמה מילות פרגון על הדרך שבה לימדת אותי- עשיתי את הקורס בפיננסית א ורציתי לומר לך שאתה מרצה אלוף ברמה גבוהה מאוד! תמיד היית זמין לשאלות ונתת מענה מהיר איכותי וטוב, עזרת לי גם בשעות מאוחרות וגם אחרי שנגמר הקורס עם הפתרונות למבחן אז תודה רבה. אני לא חושב שהייתי עובר את הבחינה הקשה הזאת ללא עזרתך אז תודה רבה על הכל 🙏🏼
גיא17 במאי 2020
קרא עוד
ירון היקר! אמרתי שאני לא אשכח לך את כל החיים! תודה רבה רבה רבה על כל העזרה! על כתיבת הערעור המקצועית, היחס שלך, הזמינות שלך 24 שעות. באמת תודה רבה על הכל! ברוך השם! בזכות כתיבת הערעור שלך עברתי את המבחן. באמת שימחת אותי עשית לי את היום. תודה רבה על הכל מאחל לך שתצליח בכך דרך שתפנה.
שי17 במאי 2020
קרא עוד
היי ירון, רציתי להגיד לך תודה רבה רבה !! עברתי על 60 את הבחינה. 👏👏 באמת מגיע לך שאפו ענק. אלוף 👌👍💪
שיראל17 במאי 2020
קרא עוד
ירוןןן תודה ענקית!!!! הערעור התקבל ציון 61😀😀😀 אתה אלוף💐 ממש שמחה שעשיתי את זה דרכך בעזרת ה' שלא אצטרך להמליץ לאנשים (שכולם יעברו בזכות עצמם) אבל במידה ואשמע על כאלה שלא עברו אז לגמרי ממליצה עלייך!!!
‏‎Adar Reuven
30 ביולי 2018
קרא עוד
מרצה מספר אחת!! רק בזכותך עברתי�
‏‎Omer Peled
7 באוקטובר 2018
קרא עוד
מומלץ בחום!!!! תותח על!!!!!! בזכותו עברתייי
‏‎Hadas Damti Padlon26 במרץ 2019
קרא עוד
מומלץ בחום! עשיתי את השנת השלמה בשלט רחוק מאילת.
יהודה7 באוקטובר 2018
קרא עוד
אני ב"ה עברתי את המבחן. רציתי להגיד לך המון תודה רבה! כמו שאמרתי לך אז, הרגשתי שקיבלתי בקורס לא רק כלים לפתור תרגילים אלא גם הרחבתי את ההבנה החשבונאי שלי. בהצלחה בהמשך.
מיכל29 בנובמבר 2018
קרא עוד
עברתי את הבחינה בזכותך! תודה רבה ענקיתתת!!!
עדן חדד
קרא עוד
עברתי את מבחן המועצה שבו אחוז המעבר היה נמוך במיוחד בציון של 70 פלוס.. וחייבת לומר שזה הרבה בזכות ירון. בזכות הספר המושלם שלו והעצות הנהדרות שנתן לפני המבחן, האמריקאי שלו תואם בדיוק לסגנון החדש ובזכותו הצלחתי לענות על 80 אחוז מהר ברירה שזה באמת מטורף. גם בפתרונות היו המון פינות שהופיעו בספר שלו שנזכרתי בהם ובזכותם נוספו לי עוד נקודות. הוא יודע לכוון בדיוק לדברים החשובים ולהכין למבחנים החדשים בצורה מושלמת. ממליצה בחום!!! מי שרוצה להצליח ולעבור את מבחני המועצה – רק ירון.
יסמין ח'יר אדין
קרא עוד
ירון תירוש הציל אותי! כולנו מכירים את הלחץ הזה, התקופה המתסכלת ימים ולילות של עבודה קשה ופתאום מקבלים את הציון בבום!... אף אחד לא רוצה לחוות את התקופה הזו שוב. ממליצה לכל אחת ואחד שחשוב/ה להם הקריירה לא להסס. ירון תירוש הוא הכתובת.
ליאל שמואל
קרא עוד
לא רק שירון הוא הבנאדם הכי תותח שפגשתי מבחינת הידע בחשבונאות הוא קודם כל בנאדם שמדבר איתך בגובה העיניים ומסביר לך הכל עד שתבין. הקורס של ירון פשוט עשה לי סדר בתקנים עצמם והקנה לי שלבי עבודה מסודרים כך שיכולתי להתמודד עם כל שאלה במבחן. ההחלטה הכי טובה שעשיתי הייתה להירשם לקורס של ירון.
‏‎Dana Lipkis‎‏‏20 באפריל 2019
קרא עוד
ירון מרצה מעולה והקורס מצוין!